Hakkımızda


Hurda ve Geri dönüşüm sektöründe 18 yıllık bir deneyime sahibiz. Gün geçtikçe büyüyen firmamız artık tüm hurda, metal ve geri dönüşüm işleriniz için hizmet vermektedir. Firmamız kadrosunda işinde uzman çalışanları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şehiriçi ve şehir dışına gerçekleşecek tüm hurda işlemleri için hizmet vermekteyiz.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. Günden güne gelişen altyapımız ile daha fazla insana ulaşarak geri dönüşüm oranını daha fazla artırarak çevreye daha fazla katkı sağlıyoruz.

Sizde tüm hurda işleriniz için bizlere iletişim numaralarımızdan hızlıca ulaşabilirsiniz...

18

Yıllık Tecrübe

400

Ton Metal Geri Dönüşüm

200

Ton Kağıt Geri Dönüşüm

15

Memnun Müşteri

ARA
WhatsApp 1
WhatsApp 2